Čechy +420 273 139 500 | Morava +420 513 036 300

Dřevěné pergoly a carporty

Dřevěné pergoly a carporty připevněné ke zdi

ke zdi

Dřevěné pergoly ke zdi jsou typem moderního a trvanlivého zastřešení, které je nutné ukotvit do stavby. Tomu odpovídá i obsah dodávky dřevěné pergoly ke zdi, pokud si objednáte pergolu určenou k montáži svépomocí. Dodávka pergoly bude obsahovat dřevěnou kostru pergolové konstrukce z lepeného vrstveného dřeva, polykarbonátové zastřešeníkování a šrouby z galvanizované oceli a těsnění pro instalaci dřevěné pergoly ke zdi. Pergola je připevněna k dlažbě a zdi kotvami. 

 

Proč zvolit dřevěnou pergolu? Různé druhy dřevěných pergol jsou v ČR dlouhodobě oblíbeným a vyhledávaným doplňkem k RD a zahradám. Češi velmi rádi užívají dřevěné pergoly jako vhodné stínění, přístřešek pro auto, přístřešek pro chvíle odpočinku a rodiné grilovací párty nebo i jako efektivní zábranu proti dešti a sněhu při nepříznivém počasí.

Pergoly u nás můžeme objednat v různém materiálovém, tvarovém a rozměrovém spektru. Nabídka je opravdu široká a to i na poli cenovém. Naše dřevěné pergoly můžete zakoupit již od 58.000 Kč, více naleznete v ceníku dřevěných pergol.

Námi nabízené pergoly si můžete objednat s montáží na klíč. Jste-li šikovný kutil, dřevěnou pergolu vám můžeme dodat jako stavebnici, kterou si svépomocí zvládnete smontovat a ukotvit. Na carportplanet.cz se specializujeme na pergoly výhradně dřevěné, protože kvalitní dřevo je stabilní, estetický a živý materiál s dlouhou životností.

Nezapomeňte před koupí dřevěné pergoly inspirovat v naší fotogalerii. Informujte u našich pracovníků na další detaily a informace k pergolám a k dřevěným volně stojícím přístřeškům.

Pergoly a carporty připevněné ke zdi

3D Plánovač pergol a carportů

CarportVis

 

Připravili jsme pro Vás 3D plánovač přístřešků.

Stáhněte si program a naplánujte si pergolu nebo carport
podle vlastních představ...

Stáhnout 3D plánovač